Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Göran Brunius, etsning, signerad & numrerad 350/375. 32x49cm bildmått
Bilder TAVLA, Göran Brunius, etsning, signerad & numrerad 350/375. 32x49cm bildmått
TAVLA, Göran Brunius, etsning, signerad & numrerad 350/375. 32x49cm bildmått
Slutar om 6 timmar 34 minuter