Auktioner Möbler Göran Malmvall sportstugestolar, 4 stycken, 1900-talets andra hälft

Bilder Göran Malmvall sportstugestolar, 4 stycken, 1900-talets andra hälft

Göran Malmvall sportstugestolar, 4 stycken, 1900-talets andra hälft

1 timme 55 minuter

2024-11-24 14:43

250 SEK

Värdering: - SEK

Grönbetsad furu.

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Ryobi B-7075 bandslip med dammväska. D39

Värdering: -

Bud: 340 SEK

2 kpl, MARJA SUNA

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Gul väst och byxa i manchester. A36

Värdering: -

Bud: 70 SEK

SPEGEL, teak, 1950/1960-tal

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Västmanland