Auktioner Bygg & Trädgård Powerfix tänger, 3 stycken + filar, 4 stycken

Bilder Powerfix tänger, 3 stycken + filar, 4 stycken

Powerfix tänger, 3 stycken + filar, 4 stycken

1 timme 58 minuter

2024-11-24 14:50

150 SEK

Värdering: - SEK

Tänger nya. Filar med bruksslitage.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

Wilhelm Kåge Gustavsberg Pyro kanna och smörsmältare. G47

Värdering: -

Bud: 100 SEK

TAKLAMPA, mässing, behängd med prismor, 1900-tal

Värdering: 600

Bud: 300 SEK

Västmanland

Indo Gabbeh, Hallmatta

Värdering: -

Bud: 0 SEK

2st Skulpturer dvärgar/tomtar. A44

Värdering: -

Bud: 0 SEK