Bilder Soffbord HAY Tulou - 75cm
Soffbord från HAY, modell Tulou formgiven av GamFratsi. Med sin moccafärgade skiva och svarta bas erbjuder detta bord en elegant och minimalistisk design inspirerad av skandinavisk estetik. Fyra ben i stålrör och en spunnen rund stålbricka.
Bordet är i utmärkt skick men enstaka repor/slitage kan förkomma.
Slutar om 16 timmar 12 minuter