Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Josef Schibli, etsning, signerad & numrerad 61/375. 14x20cm bildmått.
Bilder TAVLA, Josef Schibli, etsning, signerad & numrerad 61/375. 14x20cm bildmått.
TAVLA, Josef Schibli, etsning, signerad & numrerad 61/375. 14x20cm bildmått.
Slutar om 7 timmar 56 minuter