Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Irene Jarz "Serenad", litografi, signerad & numrerad 201/390. 12x12cm bildmått.
Bilder TAVLA, Irene Jarz "Serenad", litografi, signerad & numrerad 201/390. 12x12cm bildmått.
TAVLA, Irene Jarz "Serenad", litografi, signerad & numrerad 201/390. 12x12cm bildmått.
Slutar om 7 timmar 29 minuter