Bilder AGNETA GRANSTAD. Akvarell, "Spår", signerad AG.
AGNETA GRANSTAD. Akvarell, "Spår", signerad AG.
Rammått 36x49,5cm.
Gott skick.
Slutar om 7 timmar 18 minuter