Auktioner Möbler TVÄTTSTÄLLNING, tidigt 1900-tal

Bilder TVÄTTSTÄLLNING, tidigt 1900-tal

TVÄTTSTÄLLNING, tidigt 1900-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

Åmåls Auktioner AB

Bondegatan 1
66230 Åmål
Dalsland

ewa.aa@telia.com
0730-68 71 98

Stig Olsson, Gouache

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 15 minuter

Gösta Grähs, skulptur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 15 minuter

Hans-Agne Jacobsson, Taklampa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 15 minuter

Rune Jansson, Olja på duk

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 15 minuter