Auktioner Glas Karaff med propp. G110

Bilder Karaff med propp. G110

Karaff med propp. G110

2 timmar 16 minuter

2024-11-24 17:36

110 SEK

Värdering: - SEK

Troligen Erik Höglund Boda karaff.
Se bilder.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

4st Becht glasfat m.m. A34/

Värdering: -

Bud: 1 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på duk, otydligt signerad,

Värdering: -

Bud: 0 SEK

3st Becht glasfat Tandläkartillbehör m.m. A35/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Curt Hillfon, litografi, numrerad, signerad, 40x53 cm

Värdering: 300

Bud: 200 SEK