Bilder Anita Nilsson, ''Tvillingelefanter'', olja på duk, signerad, daterad 1970.
Anita Nilsson, ''Tvillingelefanter'', olja på duk, signerad, daterad 1970.
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 5 timmar