Auktioner Konst & Grafik Sigfrid Bengtsson, ''Gammal Bondgård'', olja på pannå, signerad, daterad 1961.
Bilder Sigfrid Bengtsson, ''Gammal Bondgård'', olja på pannå, signerad, daterad 1961.
Sigfrid Bengtsson, ''Gammal Bondgård'', olja på pannå, signerad, daterad 1961.
Slutar om 8 timmar 16 minuter