Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad.

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad.

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad.

Värdering: - SEK

Krackelering i färg över större delen av tavlan.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerad och numrerad 71/300

Värdering: 2 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 4 timmar 52 minuter

Skänk, furu, avlutad

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 52 minuter

Sideboard, valnöt, 1940-tal

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 52 minuter

Vitrinskåp, med blyinfattat glas och gråmålat med blå insida

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 53 minuter