Auktioner Glas ANNA EHRNER (1948), skål, "Contrast Blue", Kosta Boda

Bilder ANNA EHRNER (1948), skål, "Contrast Blue", Kosta Boda

ANNA EHRNER (1948), skål, "Contrast Blue", Kosta Boda

2 timmar 41 minuter

2024-11-24 17:22

200 SEK

Värdering: 400 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Crescent, damcykel, 26 tum, 4-växlad.

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Falkenbergs Belysning, Golvlampa

Värdering: -

Bud: 140 SEK

LONGINES, armbandsur, 18k guld, Flagship automatic, tot vikt ca 40 g

Värdering: 6 000

Bud: 8 400 SEK