Auktioner Övrigt HALSKEDJA, bismarck, doserad, guld, 18 k, ca 9,2 g, Fadis Guld, Trollhättan

Bilder HALSKEDJA, bismarck, doserad, guld, 18 k, ca 9,2 g, Fadis Guld, Trollhättan

HALSKEDJA, bismarck, doserad, guld, 18 k, ca 9,2 g, Fadis Guld, Trollhättan

2 timmar 26 minuter

2024-11-24 17:36

5400 SEK

Värdering: 5 000 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Signerad etsning (herrgård) 47,5x59cm. M19/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Robert Högfeldt tryck (troll) 49x38cm. M21/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Crescent, damcykel, 26 tum, 4-växlad.

Värdering: -

Bud: 450 SEK