Auktioner Konst & Grafik TAVLA, signerad Wide -77, litografi, "Ur havets hemlighet" 79/315. 48x62cm rammått.
Bilder TAVLA, signerad Wide -77, litografi, "Ur havets hemlighet" 79/315. 48x62cm rammått.
TAVLA, signerad Wide -77, litografi, "Ur havets hemlighet" 79/315. 48x62cm rammått.
Slutar om 8 timmar 12 minuter