Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Emilio Gallo, litografi, signerad och numrerad 69/500. 41x30cm bildmått.
Bilder TAVLA, Emilio Gallo, litografi, signerad och numrerad 69/500. 41x30cm bildmått.
TAVLA, Emilio Gallo, litografi, signerad och numrerad 69/500. 41x30cm bildmått.
Slutar om 8 timmar 5 minuter