Auktioner Övrigt ARMBAND, sexradigt, vitguld, 18 k, ca 15,0 g, Vicenza, Italien

Bilder ARMBAND, sexradigt, vitguld, 18 k, ca 15,0 g, Vicenza, Italien

ARMBAND, sexradigt, vitguld, 18 k, ca 15,0 g, Vicenza, Italien

1 timme 51 minuter

2024-11-24 17:46

8600 SEK

Värdering: 9 000 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Vas, harpälsglasyr, signerad, höjd 16 cm

Värdering: 250

Bud: 350 SEK

Trasmatta vit. B347

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Rävpäls

Värdering: -

Bud: 60 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målning på siden, Kina, Qingdynastin, 1700-/1800-tal

Värdering: 10 000

Bud: 7 400 SEK