Auktioner Övrigt ÖRHÄNGEN, ett par, med briljantslipade diamanter, tot 8 st, tot ca 0,048 ct, vitguld, 18 k, ca 4,7 g

Bilder ÖRHÄNGEN, ett par, med briljantslipade diamanter, tot 8 st, tot ca 0,048 ct, vitguld, 18 k, ca 4,7 g

ÖRHÄNGEN, ett par, med briljantslipade diamanter, tot 8 st, tot ca 0,048 ct, vitguld, 18 k, ca 4,7 g

1 timme 51 minuter

2024-11-24 17:46

2700 SEK

Värdering: 2 500 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Rävpäls

Värdering: -

Bud: 60 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målning på siden, Kina, Qingdynastin, 1700-/1800-tal

Värdering: 10 000

Bud: 7 400 SEK

GOLVUR, H: 194cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Joan Miro, litografiskt-tryck ur bok, 81 X 27 cm

Värdering: 500

Bud: 100 SEK