Auktioner Glas GÖRAN WÄRFF (1933-2022), starkvinsglas, 12 st, samt vinglas, 11 st, "Rondo", Kosta Boda

Bilder GÖRAN WÄRFF (1933-2022), starkvinsglas, 12 st, samt vinglas, 11 st, "Rondo", Kosta Boda

GÖRAN WÄRFF (1933-2022), starkvinsglas, 12 st, samt vinglas, 11 st, "Rondo", Kosta Boda

2 timmar 33 minuter

2024-11-24 17:29

0 SEK

Värdering: 600 SEK

Auktionsbyrån Effecta AB

Österleden 2
721 35 Västerås
Västmanland

tapio.hurtta@byraneffecta.se
Tel: 021-10 84 20, Fax: 021-10 84 29

Signerad etsning (herrgård) 47,5x59cm. M19/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Robert Högfeldt tryck (troll) 49x38cm. M21/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23/

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Crescent, damcykel, 26 tum, 4-växlad.

Värdering: -

Bud: 450 SEK