Bilder Lennart Jirlow 1936-2020
färglitografi 116/310, "Paret i gräset", blyertssignerad, bladmått 48x65, rammått 57x64 (passepartout med gulnad, fuktfläckar nedre marginal)
Slutar om 6 timmar 40 minuter