Bilder Giovanni Battista Salvi Sassoferrato hans art 1700-tal
oljemålning på duk uppfodrad, Madonna med barnet, empirram, 68x58, rammått 91x80 (retuscher, smärre krackelyr)
Slutar om 6 timmar 42 minuter