Bilder Jørgen Nash 1920-2004
färglitografi Pt, "Frida", signerad, bildmått 56x37, rammått 74x56 (något gulnad, insekter vid passepartout)
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 5 timmar 59 minuter