Bilder Signerad olja på duk (skog utanför stad) 81x72cm. M25
Signerad olja på duk (skog utanför stad) 81x72cm. M25
Signatur finns, daterad "1945".
Se bilder.
Slutar om 8 timmar 5 minuter