Bilder Signerad olja på duk (björn) 87x75cm. M26
Signatur finns, daterad "1924".
Se bilder.
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 5 timmar 45 minuter
Slutar om 5 timmar 45 minuter