Bilder Aage Backhausen signerad olja på duk (hamn) 80x60cm. M27
Signerad "Aage Backhausen".
Se bilder.
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 5 timmar 50 minuter
Slutar om 5 timmar 51 minuter