Bilder Jan Zielecki signerad färglitografi (New York kvinnoansikte) 59x69cm. M32
Jan Zielecki signerad färglitografi (New York kvinnoansikte) 59x69cm. M32
Signerad "J. Zielecki", numrerad "130/190".
Se bilder.
Slutar om 8 timmar 13 minuter