Auktioner Båtar & Tillbehör Hink och kikare, höjd 35 cm och lägre

Bilder Hink och kikare, höjd 35 cm och lägre

Hink och kikare, höjd 35 cm och lägre

50 SEK

Värdering: 300 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

6st Dockor/blunddockor. BC64

Värdering: -

Bud: 90 SEK

JÖRGEN FAGERLUND (1944), olja på pannå, "Vid fjälljokken"

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Västmanland

Göran Wärff vas, Kosta, Signerad

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Siljans Trä sittande dalahäst. A62

Värdering: -

Bud: 480 SEK