Auktioner Möbler SKRIVBORD

Bilder SKRIVBORD

SKRIVBORD

1 år 25 dagar

2024-12-15 18:16

1400 SEK

Värdering: - SEK

Fanerat med teak, 1960,70-tal, åldersrelaterat slitage, H.75, B.150, Dj.59 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina