Auktioner Konst & Grafik Eric Cederberg, olja på pannå, stilleben med päron, kanna och pipa

Bilder Eric Cederberg, olja på pannå, stilleben med päron, kanna och pipa

Eric Cederberg, olja på pannå, stilleben med päron, kanna och pipa

10 månader 15 dagar

2025-02-16 18:23

3300 SEK

Värdering: 5 000 SEK

Signerad.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

2 timmar

200 000 SEK

5 timmar

100 SEK