Bilder Stolar, "Sjuan", Arne Jakobsen, för Fritz Hansen
Stolar, "Sjuan", Arne Jakobsen, för Fritz Hansen
4 st,stapelbara. Bruksslitage, Skavmärken, repor och fläckar, färgbortfall.
13 timmar
13 timmar
13 timmar
13 timmar