Bilder Serveringsvagn, Yngvar Sandström för Seffle Möbelfabrik, 1950/60-tal
Serveringsvagn, Yngvar Sandström för Seffle Möbelfabrik, 1950/60-tal
Teak. Skiva med svängd kant. En låda. Stämplad.
14 timmar
14 timmar
1 600 SEK