Bilder Bokhylla Teak 1960/70-tal

Bokhylla Teak 1960/70-tal

1 år 25 dagar

2023-03-30 21:01

1000 SEK

Värdering: - SEK

Bokhylla i ek och teakfanér med dubbla skåpdörrar och fyra lådor i underdelen samt en utdragbar skrivskiva
Tre hyllor och tre justerbara hyllplan i överdelen
Nyckel medföljer

Höjd: 170 cm
Bredd: 120 cm
Djup: 40 cm
Mått skrivskiva: 75,5 x 27 cm

Konditionsrapport: Bruksslitage, märken och repor, något lösa ben (måste skruvas åt), mindre partier med ytskador, inga övriga anmärkningar

Bookshelf Teak 1960s/70s

Bookshelf in oak and teak veneer with double cabinet doors and four drawers in the lower part and a pull-out writing board
Three shelves and three adjustable shelves in the upper part
Key included

Height: 170 cm
Width: 120 cm
Depth: 40 cm
Dimensions writing board: 75.5 x 27 cm

Condition: Use wear, marks and scratches, slightly loose legs (must be tightened), minor areas with surface damage, no other remarks

1. 2st bruna stolar med blå dyna

Värdering: 50

Bud: 70 SEK

Stockholm

2. 2-sits soffa

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stockholm

3. 2st vita stolar

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Stockholm

4. Litet pelarbord

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stockholm