Auktioner Konst & Grafik STANLEY STOLTZ (född 1955), etsning, signerad och numrerad 28/200

Bilder STANLEY STOLTZ (född 1955), etsning, signerad och numrerad 28/200

STANLEY STOLTZ (född 1955), etsning, signerad och numrerad 28/200

2 år 10 månader 15 dagar

2023-02-26 18:06

Värdering: - SEK

Fågeljakt, bildstorlek ca 8 x 13 cm

Konditionsrapport - Ej examinerad ur ram

60 SEK