Bilder STANLEY STOLTZ (född 1955), etsning, signerad och numrerad 28/200
STANLEY STOLTZ (född 1955), etsning, signerad och numrerad 28/200
Fågeljakt, bildstorlek ca 8 x 13 cm
Konditionsrapport - Ej examinerad ur ram