Bilder SKÅP, 1800-tal, fanerat med mahogny

SKÅP, 1800-tal, fanerat med mahogny

1 år 1 månad 18 timmar 33 minuter

2023-03-22 18:20

1300 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Skuren dekor, dörr med bakomliggande hyllplan, låda upptill samt nedtill, höjd ca 152, 73x37 cm

Konditionsrapport - Mindre list saknas

LMJ 002, Isuzu D-MAX, 18.000 mil, 2015, D-MAX 2.5 DDI 4WD (163hk) m sopagg, spridare Hilltip

Värdering: 100

Bud: 111 000 SEK

Slutar om 8 minuter

TMA Flak LVX, 10 fot Container, 1,4 ton (nr.WA100 ZW 139/ år 2016)

Värdering: 100

Bud: 162 000 SEK

Slutar om 10 minuter

Lastväxlarflak, aluminium, lämflak

Värdering: 100

Bud: 22 000 SEK

Slutar om 12 minuter

Parti, Markhåldon m foderrör

Värdering: 100

Bud: 6 100 SEK

Slutar om 14 minuter