Bilder SKÅP, 1800-tal, fanerat med mahogny
Skuren dekor, dörr med bakomliggande hyllplan, låda upptill samt nedtill, höjd ca 152, 73x37 cm
Konditionsrapport - Mindre list saknas
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 111 000 SEK
Slutar om 8 minuter
Värdering: 100 SEK
Högsta bud:Bud: 162 000 SEK
Slutar om 10 minuter
Slutar om 12 minuter