Bilder HÖRNHYLLA, för pipor, 1800-/1900-tal

HÖRNHYLLA, för pipor, 1800-/1900-tal

1 år 6 dagar

2023-03-22 18:18

Värdering: 500 SEK

Fanerad med mahogny, låda i sarg, svarvad fot, höjd 115, 55 x 80 cm cm

PHILIPPE STARCK, 1 par, barnkarmstolar, "Lou Lou Ghost chair", Kartell, samtida

Värdering: 1 200

Bud: 600 SEK

Slutar om 7 timmar 1 minut

FÅRSKINN, svart ull, till fåtöljen "Jetson" av Bruno Mathsson, Skandilock Design, samtida

Värdering: 1 500

Bud: 650 SEK

Slutar om 7 timmar 3 minuter

RING, 18k guld, vikt ca 4,5 g

Värdering: 2 500

Bud: 1 900 SEK

Slutar om 7 timmar 5 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 650 SEK

Slutar om 7 timmar 7 minuter