Bilder HÖRNHYLLA, för pipor, 1800-/1900-tal
Fanerad med mahogny, låda i sarg, svarvad fot, höjd 115, 55 x 80 cm cm
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 7 timmar 1 minut
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 650 SEK
Slutar om 7 timmar 3 minuter
Slutar om 7 timmar 5 minuter