Bilder IVOR ABRAHAMS (England, 1935-2015), 1 par litografier, signerade och daterade 76
Bla landskap, numrerade 90/100, bladstorlek ca 48 x 36 cm
Konditionsrapport - Gott skick, ej examinerad ur ram
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK