Bilder MARIANA MANNER (född 1943), färglitografi, signerad och daterad 93
"Mouche I", komposition, numrerad 23/90, bildstorlek ca 15 x 19 cm
Konditionsrapport - Gott skick, ej examinerad ur ram
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 5 timmar 41 minuter
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 000 SEK
Slutar om 5 timmar 43 minuter
Slutar om 5 timmar 45 minuter