Bilder MARIANA MANNER (född 1943), färglitografi, signerad och daterad 93

MARIANA MANNER (född 1943), färglitografi, signerad och daterad 93

1 år 6 dagar

2023-03-22 18:14

Värdering: 300 SEK

"Mouche I", komposition, numrerad 23/90, bildstorlek ca 15 x 19 cm

Konditionsrapport - Gott skick, ej examinerad ur ram

PHILIPPE STARCK, 1 par, barnkarmstolar, "Lou Lou Ghost chair", Kartell, samtida

Värdering: 1 200

Bud: 600 SEK

Slutar om 5 timmar 41 minuter

FÅRSKINN, svart ull, till fåtöljen "Jetson" av Bruno Mathsson, Skandilock Design, samtida

Värdering: 1 500

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 5 timmar 43 minuter

RING, 18k guld, vikt ca 4,5 g

Värdering: 2 500

Bud: 1 900 SEK

Slutar om 5 timmar 45 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 5 timmar 47 minuter