Auktioner Möbler Bokhylla "Contur I" IKEA

Bilder Bokhylla "Contur I" IKEA

Bokhylla "Contur I" IKEA

260 SEK

Värdering: - SEK

Fanerskador

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

3 timmar
3 timmar

110 000 SEK

3 timmar
3 timmar