Auktioner MARCEL WANDERS, bord, "Two Tops", Moooi, 2000-tal

Bilder MARCEL WANDERS, bord, "Two Tops", Moooi, 2000-tal

MARCEL WANDERS, bord, "Two Tops", Moooi, 2000-tal

1 år 2 månader 28 dagar

2023-03-28 17:44

5000 SEK

Värdering: 7 000 SEK

Svartbetsad ek, svarvade ben, med förvaring under skivan, höjd 78, 180 x 90 cm

ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad

Värdering: 8 000

Bud: 8 200 SEK

Slutar om 13 timmar 3 minuter

PATRICIA URQUIOLA, stol, "Nub", Andreu World, samtida

Värdering: 1 500

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 13 timmar 5 minuter

Pressening 3 st

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 13 timmar 6 minuter

Skåp

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 13 timmar 7 minuter