Auktioner Möbler Vitrinskåp "Detolf" Ikea, med belysning

Bilder Vitrinskåp "Detolf" Ikea, med belysning

Vitrinskåp "Detolf" Ikea, med belysning

1 år 5 månader 14 dagar

2023-03-23 17:28

50 SEK

Värdering: - SEK

Topp & botten i svartbrun spånnskiva, väggar & hyllor i glas. Lite skav på spånnskivan. Mått: ca 163x43x37 cm HxBxD.

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1
28267 Vittsjö

info@nskauktionshus.se
0451-75 10 90

FICKURSETUIER, ca 30 st, 1900-talets mitt

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 56 minuter

MOCCASKEDAR, 18 st, silver, GAB 1971 samt MAB 1956, tot vikt ca 172 g

Värdering: 1 000

Bud: 950 SEK

Slutar om 58 minuter

ARMBAND, 18k guld, bismarck, med 5 berlocker, tot vikt ca 10,5 g Extern förvaring. Vänligen kontakta oss för bokning av visning en dag i förväg.

Värdering: 5 000

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 1 timme

COLLIER OCH 1 PAR ÖRHÄNGEN, 14k guld, 1900-/2000-tal

Värdering: 2 000

Bud: 850 SEK

Slutar om 1 timme 2 minuter