Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 74x55 cm

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 74x55 cm

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 74x55 cm

200 SEK

Värdering: 300 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på duk, fartygsmålning av fullriggare, motiv vid Helsingör, signerad, mått med ram ca 74 x 55 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793