Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 74x55 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 74x55 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, fartygsmålning av fullriggare, motiv vid Helsingör, signerad, mått med ram ca 74 x 55 cm