Auktioner Konst & Grafik Eric Alsmark, ''Hästar vid ekbacken'', olja på pannå, signerad, 1937.

Bilder Eric Alsmark, ''Hästar vid ekbacken'', olja på pannå, signerad, 1937.

Eric Alsmark, ''Hästar vid ekbacken'', olja på pannå, signerad, 1937.

18 timmar 35 minuter

2026-01-08 20:23

550 SEK

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30