Auktioner Konst & Grafik TAVLA Jörgen Zetterquist, signerad & daterad -80, olja på duk. 69x54cm bildytans mått

Bilder TAVLA Jörgen Zetterquist, signerad & daterad -80, olja på duk. 69x54cm bildytans mått

TAVLA Jörgen Zetterquist, signerad & daterad -80, olja på duk. 69x54cm bildytans mått

18 timmar 55 minuter

2026-01-08 19:02

1300 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

2 timmar
2 timmar
2 timmar
2 timmar