Auktioner Skulpturer & Konsthantverk Eleonora Lindström (1852-1930)

Bilder Eleonora Lindström (1852-1930)

Eleonora Lindström (1852-1930)

8 timmar 11 minuter

2026-01-12 10:00

8200 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Olja på duk, motiv efter Amalia Lindgren. Signerad och daterad 1899. I samtida ram.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

8 timmar
Dalarna

8 200 SEK

8 timmar
Dalarna
8 timmar
Dalarna
8 timmar
Dalarna