Auktioner Möbler Stolar, Leksandsmodell

Bilder Stolar, Leksandsmodell

Stolar, Leksandsmodell

0 SEK

Värdering: - SEK

4 st, furu, bruksslitage, skador förekommer.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning