Auktioner Konst & Grafik Akvarell, Peter Lamberg

Bilder Akvarell, Peter Lamberg

Akvarell, Peter Lamberg

200 SEK

Värdering: - SEK

Bildmått 55 x 79 cm. Signerad samt daterad 1971.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning