Auktioner Möbler Stolar," J39", Börge Mogensen, Frederica Furniture

Bilder Stolar," J39", Börge Mogensen, Frederica Furniture

Stolar," J39", Börge Mogensen, Frederica Furniture

5500 SEK

Värdering: - SEK

5 st, ek med flätade sitsar, bruksslitage/slitage, skador förekommer.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Närke

90 SEK

Närke

200 SEK

Närke

60 SEK

Närke

30 SEK