Auktioner Möbler Barskåp, "Mosel", Ikea

Bilder Barskåp, "Mosel", Ikea

Barskåp, "Mosel", Ikea

400 SEK

Värdering: - SEK

1960-tal, massiv ek, inredning med glashyllor, lådor och fack, samt belysning.
78 x 38 cm, höjd 112 cm. Bruksslitage, skavmärken på ben.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning