Bilder Barskåp, "Mosel", Ikea
Barskåp, "Mosel", Ikea
1960-tal, massiv ek, inredning med glashyllor, lådor och fack, samt belysning.
78 x 38 cm, höjd 112 cm. Bruksslitage, skavmärken på ben.