Auktioner Möbler Soffbord, teak 1950-tal

Bilder Soffbord, teak 1950-tal

Soffbord, teak 1950-tal

1 timme 47 minuter

2026-01-25 17:24

600 SEK

Värdering: - SEK

115 x 51 cm, höjd 57 cm. Bruksslitage

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Västmanland

70 SEK