Auktioner Möbler SOFFGRUPP EKORNES SVANE. NORGE 1960-TAL

Bilder SOFFGRUPP EKORNES SVANE. NORGE 1960-TAL

SOFFGRUPP EKORNES SVANE. NORGE 1960-TAL

5 timmar 44 minuter

2026-01-06 13:33

6500 SEK

Värdering: - SEK

Design:Haldor Vik & Ingemar Relling ,Hörnbordet och en soffa stämplade.

Dyrgripen Handelshus AB

Valbovägen 165
818 33 Valbo
Gästrikland

info@dyrgripen.se
Tel. 026-13 41 61

Ångermanland

300 SEK

Ångermanland

340 SEK

Ångermanland

380 SEK